Maj/Czerwiec | Wielka Brytania

W maju wolontariusze Holosophic Society UK (HSUK) rozpoczęli wspieranie banków żywności w Leicester i Londynie. Do tej pory przekazali do różnych miejsc prawie 300 kg niezbędnych artykułów.

Leicester

Przewieźliśmy zebrane artykuły, takie jak żywność w puszkach, płatki zbożowe oraz detergenty, do domu jednego z wolontariuszy. Po zapakowaniu produktów do toreb i kartonów, co dwa tygodnie dostarczaliśmy je do lokalnego banku żywności. Po naszej pierwszej dostawie ucieszyliśmy się, otrzymawszy list z podziękowaniami od kierownika banku żywności.

Cieszymy się, mogąc w dalszym ciągu wspierać potrzebujących w naszej społeczności.

Londyn, Borough Bexley

Zaczęliśmy też regularnie wspierać bank żywności Bexley. Co tydzień kupowaliśmy żywność oraz przybory toaletowe, i pakowaliśmy je do kartonów. Bank żywności Bexley z wdzięcznością przyjął naszą darowiznę. Dostarczyliśmy ponad 50 kg różnych artykułów, zaś kierownik przysłał do nas miły list z podziękowaniami.
Do: Prezes Holosophic Society UK

Drogi Gunwant Dhadyalla,

Bardzo dziękujemy za darowiznę od Holosophic Society UK.

Jak już wiecie, jesteśmy całkowicie zależni od darów takich jak wasze, ponieważ tylko tak możemy pozyskiwać artykuły żywnościowe, które potem wkładamy do paczek kryzysowych. Przygotowanie na trzy dni paczki kryzysowej ze wszystkimi artykułami niezbędnymi, aby zapewnić pełen zestaw składników potrzebnych do zrobienia pełnowartościowego śniadania, obiadu i kolacji, nie jest łatwe. Wasz wkład pozwoli nam również zakupić artykuły, których nam brakuje, oraz podtrzymać dostawy dla rodzin, które nie mają co jeść.

Udzielamy również wsparcia oraz doradzamy ludziom, jak stawić czoła pewnym problemom, poprzez które dana osoba czy rodzina znalazła się w kręgu ubóstwa żywnościowego. Wasza darowizna sprawi, że będziemy mogli nadal służyć najsłabszym członkom naszej społeczności w najbardziej odpowiedni sposób.

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą szczodrość i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, abyście byli na bieżąco informowani o tym, jak pomogliście dać nadzieję innym.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Bruce Harrison

Kierownik operacyjny

Bank Żywności Leicester South

 

 

Poniedziałek, 29 czewca 2020

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia Holozoficznego,

Piszę ten list, aby podziękować Wam wszystkim za hojną darowiznę. Przekazaliście ponad 50 kg artykułów.

W zeszłym roku wyżywiliśmy w tej dzielnicy 10 023 potrzebujących, zaś ostatnio zaobserwowaliśmy wzrost zapotrzebowania na żywność z powodu COVID, ponieważ ludzie tracą pracę. Nie od razu można dostać zasiłek socjalny, więc zanim to nastąpi, żywimy tych, którzy nie mają dochodów.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Gill Bates

Kierownik Banku Żywności Bexley